Po porodu do “formy” za 6 týdnů??! Ano, s THERMO PÁSEM…..


Ahoj holky, hodně z Vás mi píše a ptá se, jak dokážu skloubit modeling a výchovu mého syna Marcuska a ještě se při tom udržovat ve formě pro focení. Tak jsem se rozhodla, ze se s Vámi o to podělím….

Začnu jednou ze svých největších a nejšťastnějších životních změn….. zjištěním, ze jsem těhotná.

V tu chvíli se najednou změnil můj život, od 14 let jsem se věnovala modelingu a převážně jsem se starala jenom o sebe a svůj životní styl a nyní jsem si kladla otázky jak to bude dál???

V tu chvíli se mi proměnily mé priority a byla jsem rozhodnuta, ze udělám vše pro zdravý vývoj mého budoucího miminka a a veškeré myšlenky na drastické diety jsem ihned zavrhla……jasně jsem věděla, že můj syn je pro mě v této chvíli ta nejdůležitější záležitost v mém životě.

Netrvalo dlouho a mé těhotenství se na mě začalo pomalu projevovat a přibírala jsem své první kilogramy. Samozřejmě jsem měla chvíle, kdy mi to nebylo úplně příjemné a necítila jsem se úplně skvěle, ale zdravý a klidný vývoj miminka byl pro mě jasnou prioritou.

Čas běžel velmi rychle a já jsem se poměrně pěkně zakulatila a nakonec jsem si na své konto připsala krásných 18 kilogramů navíc, ale co?? Kdy jindy než při takové události! 🙂

7. měsíc

Čas běžel a pak nastal ten den „D“! 🙂 Na svět přišlo mé budoucí štěstí, můj budoucí středobod vesmíru, můj syn Marcusek.

Po třech dnes nás pustili z nemocnice a já jsem prožívala svůj první týden s Marcuskem a vše pro mě bylo nové a náročné….najednou jsem měla krásného malého človíčka, pro kterého jsem se snažila být 24 hodin denně plně k dispozici – až mi teď ukápla slzička, když jsem si na to vzpomněla…….

Právě v mém prvním týdnu mi volali z agentury s nabídkou účasti na Czech Fashion Week 2021…….v tu chvíli jsem si pomyslela, zbláznili se??? Ví vůbec jak vypadám, ví vůbec, že jsem před pár dny porodila??? I po sdělení těchto informací jejich nabídka na účast stále přetrvávala, nevím co se se mnou stalo (možná hormony 🙂 ), ale já to odsouhlasila….hned jsem si pomyslela, zbláznila jsem se Já nebo Oni?? No asi spíš já…….asi za hodinu jsem si řekla, že zavolám zpět a vše vezmu zpět a svojí účast zruším, právě když jsem se chystala volat, tak se ozval malý Marcusek a musela jsem ho nakrmit (asi osudový okamžik) a já úplně na zrušení zapomněla a veškeré myšlenky jsem věnovala Marcuskovi. S odstupem času si říkám, jak už mě ten 6 denní chlapeček uměl ovládat a jak vlastně správně za mě rozhodnul.

Takže když to shrneme, mela jsem na sobě asi 11 kg a vytahané břicho, to byly ty mínusy. Na boj s tímto handicapem jsem se rozhodla nasadit tyto zbraně: Marcuska (kojení a péče o něj mě dost zaměstnala) a současně THERMO pás.

Již od druhého týdne „šestinedělí“ jsem začala používat pás u každodenních činností jako například při úklidu, i teď mi přijde úsměvné jak jsem lítala po domě s vysavačem v ruce a s pásem na břichu. S každým dnem jsem cítila, jak se mi pomalu zatahuje moje bříško, ano přiznávám, že jsem pás užívala 4 až 5 hodin denně a to jak při domácích pracích, při procházkách a tak i při kojení. Jako další benefit pásu jsem objevila krásně zpevněná záda při nošení, krmení a uspávání Marcuska.

Po třech týden jsem přidala trochu na zátěži a začala jsem domácím cvičením v rozmezí 15-20 minut denně – samozřejmě s pásem. No při prvním cvičení jsem se v oblasti bříška zapotila jako kdybych běžela půl maraton….ale to je přeci cílem i s minimální fyzickou zátěží spalovat tuky a zpevňovat-zatahovat bříško.

Ve čtvrtém týdnu jsem se vydala na svůj první běh venku – samozřejmě s pásem, nečekala jsem od sebe žádné velké běžecké výkony a tak je potřeba na bříšku trochu „zatopit“ a na to je právě pás ideální. Postupně jsem se snažila přidávat na vzdálenosti a snažila jsem se i po běhání provést i krátké domácí cvičení – samozřejmě vše s pásem.

Musím uznat, že každý týden jsem vnímala zlepšení a velké pokroky a konečně jsem se zbavila strachu, že budu muset pár dní před přehlídkou zvednout telefon a zavolat agentuře, že se bohužel nemohu zúčastnit……sakra jak potupné….jsem v životě bojovník a vždy ráda dotáhnu všechny své předsevzetí, jak já jenom nerada prohrávám……:-)

O tom jestli jsem prohrála a nebo vyhrála už nechám rozhodnout Vás, nejlépe asi můžete posoudit na fotografiích z Czech Fashion Week 2021.

Na závěr bych Vám chtěla říci, že za výsledek opravdu vděčím Thermo pásu a samozřejmě i mé snad pevné vůli a odhodlání dosáhnout svých cílů. Od této doby se opravdu dokážu zaručit za účinnost tohoto THERO pásu a já jsem toho byla přímým důkazem a tento pás mi pomáhá do dnes při udržování mé postavy, protože s péčí o malého Marcuska opravdu nemám čas na pravidelný navštěvování fitness a jiných zařízení.

O tom, že THERMO pás skutečně funguje svědčí již stovky spokojených zákaznic, jejich recenze si můžete přečíst na mé webové stránce.máte.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně pásu, jeho užívání, tak se mi neváhejte ozvat…velice ráda Vám zodpovím veškeré Vaše dotazy – e-mailem, na instagramu nebo přes FB – prostě jsem Vám ráda k dispozici pro veškeré Vaše dotazy.

Pokud jste vydrželi číst až sem, tak se můžete podívat přímo na eshop na níže přiloženy odkaz na Thermo pásy.

S láskou,

Vaše Nikol.

Originální článek na www.extra.cz

ESHOP Thermo břišní stahovací pás – dámský

zpět do blogu