O mně

Vítejte na mé osobní stránce:-)

Svou osobní stránku a e-shop NiKiss jsem založila na základě dlouholetých zkušeností s modelingem. Na dráhu modelky jsem se vydala již ve 14 letech. Nebylo to vždy jednoduché a neobešlo se to ani bez drastických diet. Cesta to ale byla pestrá a mnohému mě naučila – jak o sebe pečovat, jak se starat o pleť a udržet si štíhlou postavu i zdraví, jaké produkty mají smysl a jaké jsou jen vyhazování peněz.

Pokud i vy se chystáte na podobnou cestu, ráda vám předám své zkušenosti a doporučím to, co opravdu funguje. Pod moji značkou NiKiss najdete v mém e-shopu produkty jako je Thermo stahovací pás na bříško, který se používá při jakémkoli cvičení a pomáhá Vám k rychlejšímu hubnutí a stahnutí celé bříšníí partie. Pás je určený pouze na cvičení a pro maminky co jsou po porodu a potřebují stáhnout bříško! Značku NiKiss budu postupně rozšiřovat, takže se letos můžete těšit na další novinky.

Ráda vám sestavím i komplexní program na míru vašemu cíli. Společně se zaměříme na zdravý pohyb, výživu, vhodné beauty a fit produkty.

Pište, chatujte anebo jen nakupujte. Jsem tu pro vás.

Vaše Nikol.