Moringa
Moringa olejodárná + dárek k nákupu ZDARMA

Moringa olejodárná + dárek k nákupu ZDARMA

550,00 

Popis

je to doplněk stravy, významný pomocník při hubnutí.

Zaměřeno hlavně na spodní bříško a špíčky kolem pasu!! – s věkem se jich těžko zbavujeme.
Super po porodu – podpoří hubnutí, dodá potřebné živiny a vitamíny, PODPORUJE TVORBU MLÉKA Laktaci.
Dodává energii ( doporucuji kdo nemuze usnout, brat kapsle pres den hnedpo jidle, ne na večer).
– zpomaluje stárnutí (pleť, vlasy)
– navozuje psychickou pohodu
– prevence proti civilizačním chorobám, ale i chřipkám, angínám.

Státní zdravotní ústav ČR uvádí, že u běžné evropské populace není zdokumentováno užití listů Moringa oleifera jako běžné složky potravy a rovněž chybí informace o bezpečnosti pro děti a těhotné a kojící ženy. Nicméně většina zahraničních studií moringu těhotným ženám doporučuje kvůli jejímu obsahu minerálů a rostlinných proteinů (viz. například Studie americké rozvojové organizace US AID). Pokud však budeme vycházet z nám známých zahraničních studií, je Moringa ve většině případů právě těhotným, kojícím ženám, i dětem v růstu doporučována právě pro svůj obsah minerálů a rostlinných proteinů. (nebo jednoduše: Státní zdravotní ústav nemůže předložit žádné studie, nicméně řada zahraničních studií potvrzuje pozitivní vliv moringy v době těhotenství i kojení)
Podporu laktace po užívání moringy ostatně potvrdila řada našich zákaznic.

Vhodné pro děti – maminky vysypávají kapsle třeba do jogurtu (dětem stačí 3 denně).

Dávkování:
-ideálně 2x2x2 ( 6 kapsli za den )
– kdo chce hubnout, dá první 2 nalačno, poslední 2 ne úplně před spaním.

soubory ke stažení


Další produkty

Inglot lab sada revitalizační denní + noční sérum (2x50ml)

Denní sérum je obohaceno o extrakt z černých perel a extrakt z mořských řas, které poskytují dlouhodobou hydrataci pleti. Revitalizační noční sérum pomáhá Vaší pokožce přes noc regenerovat.  

1 790 Kč

Inglot Štětec na make-up + aplikátor na make-up

Měkký, pečlivě navržený nylonový štětec, umožňuje snadné a přesné nanesení podkladové báze a fluidního make-upu. Profesionální stínovací houbička pro dokonalé zapracování make-upu.

1 120 Kč

Durance Univerzální domácí čističe Levandule + Grapefruit (1L)

Nádherně rozkvetlá, jemná levandule zvýrazněná pižmovými a dřevitými tóny. Uklidňující vůně levandule zklidňuje smysly a poskytuje relaxaci. Durance, společnost inspirovaná zkušenostmi provensálských žen v domácnosti, nabízí výrobky pro domácnost, které jemně pečují o váš dům a zároveň jej provoní elegantní vůní.

645 Kč

Thermo břišní stahovací pás – dámský

Thermo břišní pás pro ženy velmi účinně působí na odbourávání břišní tukové tkáně. Pás můžete používat všude a skoro za všech podmínek. Doporučuji hlavně maminkám na stažení povolného bříška po porodu a s pásem cvicičit při jakýmkoliv pohybu a sportu. V šestineděli se cvičit přehnaně nemůže,  maminky se dávají do kupy a odpočívají, můžete a doporučuji  pás hned nosit po doma, krásě tím bříško stáhnete!!!

890 Kč