Tolure-Hairplus-600
Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)
Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)
Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)

Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)

73,58 

Popis

Inovativní růstové sérum Hairplus pro řasy a obočí dodá vašim řasám intenzivní výživu, kterou potřebují pro jejich zdravý růst. Řasy jsou viditelně delší, hustší a pevnější. Unikátní složení séra zajistí, že vaše řasy budou delší o cca 4-7 mm a obočí se zahustí. Nárůst lze pozorovat již po 1. měsíci užívání. Maximálního efektu je dosaženo po cca 3 měsících.

Vlastnosti:

Intenzivně stimuluje růst řas i obočí a pomáhá je prodloužit a zhustit.
Posiluje jednotlivé řasy a chloupky v obočí a zesiluje je.
Zvyšuje elasticitu řas a chloupků obočí, a předchází tak jejich lámání.
Pomáhá omezovat vypadávání řas i chloupků v obočí.

Složení:

Bio-peptidy – posilují růst řas i obočí a chrání je před vypadáváním.
Vitaminy A, C a E – vyživují řasy a obočí od kořínků až po konečky.
Panthenol – zjemňuje a zklidňuje citlivou pleť očních víček a obočí.
Extrakt z ženšenu – stimuluje prokrvení kořínků řas i chloupků v obočí.

 

Jak aplikovat:

Řasy:

Obočí:

Před aplikací důkladně otřete přebytečnou tekutinu na štětečku o hranu nádoby (v tomto případě neplatí čím větší množství tím řasy a nebo obočí dříve naroste), poté naneste malé množství séra na vrchní víčko ke kořínkům řas jako oční linku a případně také na obočí. Aplikujte 1x denně ráno nebo večer.


Další produkty

Inglot řasenka pro objem a délku + micelární voda

Řasenka pro objem a délku řas. Řasy získají objem v extra černém pigmentu.   Micelární voda nahradí tři kroky k dokonalosti těm, který se postará o každý aspekt. Micely obsažené v kompozici působí jako magnet na znečištění a zanechávají příjemný pocit hydratace.

31 €

Durance Sada mýdlo + sprchový gel Lemon - Ginger

Tekuté marseillské mýdlo s éterickým olejem z citrónu a zázvoru zanechá vaši pokožku jemně voňavou. 300ml. Sprchový gel s éterickým olejem z citrónu a zázvoru zanechá vaši pokožku jemně voňavou. 750ml.  

28 €

Inglot sada Fixátor make-upu + micelární voda

Fixátor make-upu ve formě lehké mlhy, který zaručí dlouhotrvající make-up. Neparfémované složení vytvoří na pokožce jemný film, který chrání make-up a zanechá ho neporušený po mnoho hodin. Micelární voda nahradí tři kroky k dokonalosti těm, který se postará o každý aspekt. Micely obsažené v kompozici působí jako magnet na znečištění a zanechávají příjemný pocit hydratace

29 €

Thermo břišní pás – pánský

Thermo břišní pás pro muže velmi účinně působí na odbourávání břišní tukové tkáně. Pás můžete používat všude a skoro za všech podmínek.

36 €