Tolure-Hairplus-600
Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)
Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)
Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)

Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)

1790,00 

Popis

Inovativní růstové sérum Hairplus pro řasy a obočí dodá vašim řasám intenzivní výživu, kterou potřebují pro jejich zdravý růst. Řasy jsou viditelně delší, hustší a pevnější. Unikátní složení séra zajistí, že vaše řasy budou delší o cca 4-7 mm a obočí se zahustí. Nárůst lze pozorovat již po 1. měsíci užívání. Maximálního efektu je dosaženo po cca 3 měsících.

Vlastnosti:

Intenzivně stimuluje růst řas i obočí a pomáhá je prodloužit a zhustit.
Posiluje jednotlivé řasy a chloupky v obočí a zesiluje je.
Zvyšuje elasticitu řas a chloupků obočí, a předchází tak jejich lámání.
Pomáhá omezovat vypadávání řas i chloupků v obočí.

Složení:

Bio-peptidy – posilují růst řas i obočí a chrání je před vypadáváním.
Vitaminy A, C a E – vyživují řasy a obočí od kořínků až po konečky.
Panthenol – zjemňuje a zklidňuje citlivou pleť očních víček a obočí.
Extrakt z ženšenu – stimuluje prokrvení kořínků řas i chloupků v obočí.

 

Jak aplikovat:

Řasy:

Obočí:

Před aplikací důkladně otřete přebytečnou tekutinu na štětečku o hranu nádoby (v tomto případě neplatí čím větší množství tím řasy a nebo obočí dříve naroste), poté naneste malé množství séra na vrchní víčko ke kořínkům řas jako oční linku a případně také na obočí. Aplikujte 1x denně ráno nebo večer.


Další produkty

Inglot lab sada revitalizační denní + noční sérum (2x50ml)

Denní sérum je obohaceno o extrakt z černých perel a extrakt z mořských řas, které poskytují dlouhodobou hydrataci pleti. Revitalizační noční sérum pomáhá Vaší pokožce přes noc regenerovat.  

1 790 Kč

Inglot lab sada Micelární voda + noční krém

Micelární voda nahradí tři kroky k dokonalosti těm, který se postará o každý aspekt. Micely obsažené v kompozici působí jako magnet na znečištění a zanechávají příjemný pocit hydratace. Intenzivní noční krém pečuje o Vaši pleť během spánku, zpevňuje ji a napomáhá k dlouhodobé hydrataci.

1 140 Kč

Thermo břišní stahovací pás – dámský

Thermo břišní pás pro ženy velmi účinně působí na odbourávání břišní tukové tkáně. Pás můžete používat všude a skoro za všech podmínek. Doporučuji hlavně maminkám na stažení povolného bříška po porodu a s pásem cvicičit při jakýmkoliv pohybu a sportu. V šestineděli se cvičit přehnaně nemůže,  maminky se dávají do kupy a odpočívají, můžete a doporučuji  pás hned nosit po doma, krásě tím bříško stáhnete!!!

1 000 Kč

Durance Prostředky na mytí nádobí Rosemary + Mint-Verbena (1L)

Čistící prostředek bohatý na éterické oleje z cypřiše a rozmarýnu zanechává v celém domě lehkou dřevitou, aromatickou vůni.

645 Kč