marseillske mydlo bavlna
Durance sada Mýdlo + Sprchový gel
Durance sada Mýdlo + Sprchový gel

Durance sada Mýdlo + Sprchový gel

675,00 

Popis

TEKUTÉ MARSEILLSKÉ MÝDLO 300ML

Vůně Cotton je jako něžné potěšení z bavlny, které provází krásné a jemné pižmové tóny.

Marseillské mýdlo Cotton se vyrábí na základě znalostí se stoletou tradicí. Jeho složení založené na rostlinných olejích jemně čistí a vyživuje pokožku. Díky vůni bavlny se dostanete do srdce Provence.

Tradiční marseillské mýdlo vyrobené na bázi za studena lisovaných rostlinných olejů, obohacené o éterické oleje a ovocné extrakty.

SPRCHOVÝ GEL 750ML

 

Obsahuje minimálně 95% složek přírodního původu. Pro každého člena rodiny.


Další produkty

Durance sada Voda na žehlení + mlha na prádlo levandule

Nádherně rozkvetlá, jemná levandule zvýrazněná pižmovými a dřevitými tóny. Uklidňující vůně levandule zklidňuje smysly a poskytuje relaxaci. Durance, společnost inspirovaná zkušenostmi provensálských žen v domácnosti, nabízí výrobky pro domácnost, které jemně pečují o váš dům a zároveň jej provoní elegantní vůní.

625 Kč

Durance Prostředky na mytí nádobí Rosemary + Mint-Verbena (1L)

Čistící prostředek bohatý na éterické oleje z cypřiše a rozmarýnu zanechává v celém domě lehkou dřevitou, aromatickou vůni.

645 Kč

Inglot Štětec na make-up + pomůcka k mytí štětců

Rychlý a snadný nástroj pro mytí a čištění štětců. Ideální pro rychlé nanášení produktů, nepostradatelné pro aplikaci tekutých, sypkých a lisovaných výrobků. Usnadňuje pokrytí pleti v závislosti na množství aplikovaného produktu.

1 530 Kč

Inglot řasenka pro objem a délku + micelární voda

Řasenka pro objem a délku řas. Řasy získají objem v extra černém pigmentu.   Micelární voda nahradí tři kroky k dokonalosti těm, který se postará o každý aspekt. Micely obsažené v kompozici působí jako magnet na znečištění a zanechávají příjemný pocit hydratace.

755 Kč