16401_dermaroller-pro-mezoterapii-0-75-mm-540-ocelove-jehly
Dermaroller anti-age collagen therapy

Dermaroller anti-age collagen therapy

7,96 

Popis

Zázračný dermo váleček na pleť. Pomáhá vyhladit vrásky, drobné jizvy a omladit pleť.

Je vhodný na jakýkoli typ pokožky. Používá se 1-2 × týdně před spaním na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Jak název (roller) napovídá, válečkujeme pomalu a jemně pokožku obličeje odspoda nahoru. Postupným pohybem masírujeme celý obličej a velmi jemně postupujeme i pod očima.
Váleček má drobné jehličky, proto netlačíme. Pokožka obličeje je tenká.

Doporučení:

Před každým válečkováním nanést na obličej vhodné sérum či arganový olejíček, případně kyselinu hyaluronovou a pomalu zapracovat do kůže.
Po ošetření pleti a válečkování použijte váš běžný krém na obličej, případně jiné produkty péče o pleť. Já používám sérum nebo krém.

Upozornění:

Lidé s alergií na kovy by neměli tento produkt používat. Také děti by se neměli válečku dotýkat. Dermaroller je osobní kosmetická pomůcka, tudíž pouze pro jednu osobu. Sdílení by mohlo způsobit přenos bakterií apod.


Další produkty

Inglot Štětec na make-up + aplikátor na make-up

Měkký, pečlivě navržený nylonový štětec, umožňuje snadné a přesné nanesení podkladové báze a fluidního make-upu. Profesionální stínovací houbička pro dokonalé zapracování make-upu.

46 €

Inglot lab cestovní sada č.2

Vezměte si své oblíbené výrobky na líčení kamkoli jdete! Super šikovné mini verze vašich nezbytných produktů se vejdou do každé kosmetické tašky a psaníčka, šetří místo a jsou perfektní na cestách.

24 €

Hairplus – Sérum na řasy a obočí RED CORAL (3 ml)

Růstové sérum Hairplus RED CORAL  už po 4 týdnech pravidelného používání zřetelně prodlouží a zahustí vaše řasy a dodá přirozenou definici obočí. Při objednávce tohoto produktu, volte prosím jako dopravu jen Ceskou postu. AKCE PLATI POUZE DO KONCE BREZNA!

77 € 57 €