16401_dermaroller-pro-mezoterapii-0-75-mm-540-ocelove-jehly
Dermaroller anti-age collagen therapy

Dermaroller anti-age collagen therapy

199,00 

Popis

Zázračný dermo váleček na pleť. Pomáhá vyhladit vrásky, drobné jizvy a omladit pleť.

Je vhodný na jakýkoli typ pokožky. Používá se 1-2 × týdně před spaním na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Jak název (roller) napovídá, válečkujeme pomalu a jemně pokožku obličeje odspoda nahoru. Postupným pohybem masírujeme celý obličej a velmi jemně postupujeme i pod očima.
Váleček má drobné jehličky, proto netlačíme. Pokožka obličeje je tenká.

Doporučení:

Před každým válečkováním nanést na obličej vhodné sérum či arganový olejíček, případně kyselinu hyaluronovou a pomalu zapracovat do kůže.
Po ošetření pleti a válečkování použijte váš běžný krém na obličej, případně jiné produkty péče o pleť. Já používám sérum nebo krém.

Upozornění:

Lidé s alergií na kovy by neměli tento produkt používat. Také děti by se neměli válečku dotýkat. Dermaroller je osobní kosmetická pomůcka, tudíž pouze pro jednu osobu. Sdílení by mohlo způsobit přenos bakterií apod.


Další produkty

Inglot Štětec na make-up + pomůcka k mytí štětců

Rychlý a snadný nástroj pro mytí a čištění štětců. Ideální pro rychlé nanášení produktů, nepostradatelné pro aplikaci tekutých, sypkých a lisovaných výrobků. Usnadňuje pokrytí pleti v závislosti na množství aplikovaného produktu.

1 530 Kč

Inglot řasenka pro objem a délku + micelární voda

Řasenka pro objem a délku řas. Řasy získají objem v extra černém pigmentu.   Micelární voda nahradí tři kroky k dokonalosti těm, který se postará o každý aspekt. Micely obsažené v kompozici působí jako magnet na znečištění a zanechávají příjemný pocit hydratace.

755 Kč

Durance Univerzální domácí čističe Levandule + Grapefruit (1L)

Nádherně rozkvetlá, jemná levandule zvýrazněná pižmovými a dřevitými tóny. Uklidňující vůně levandule zklidňuje smysly a poskytuje relaxaci. Durance, společnost inspirovaná zkušenostmi provensálských žen v domácnosti, nabízí výrobky pro domácnost, které jemně pečují o váš dům a zároveň jej provoní elegantní vůní.

645 Kč

Durance Prostředky na mytí nádobí Rosemary + Mint-Verbena (1L)

Čistící prostředek bohatý na éterické oleje z cypřiše a rozmarýnu zanechává v celém domě lehkou dřevitou, aromatickou vůni.

645 Kč