16401_dermaroller-pro-mezoterapii-0-75-mm-540-ocelove-jehly
Dermaroller anti-age collagen therapy

Dermaroller anti-age collagen therapy

199,00 

Popis

Zázračný dermo váleček na pleť. Pomáhá vyhladit vrásky, drobné jizvy a omladit pleť.

Je vhodný na jakýkoli typ pokožky. Používá se 1-2 × týdně před spaním na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Jak název (roller) napovídá, válečkujeme pomalu a jemně pokožku obličeje odspoda nahoru. Postupným pohybem masírujeme celý obličej a velmi jemně postupujeme i pod očima.
Váleček má drobné jehličky, proto netlačíme. Pokožka obličeje je tenká.

Doporučení:

Před každým válečkováním nanést na obličej vhodné sérum či arganový olejíček, případně kyselinu hyaluronovou a pomalu zapracovat do kůže.
Po ošetření pleti a válečkování použijte váš běžný krém na obličej, případně jiné produkty péče o pleť. Já používám sérum nebo krém.

Upozornění:

Lidé s alergií na kovy by neměli tento produkt používat. Také děti by se neměli válečku dotýkat. Dermaroller je osobní kosmetická pomůcka, tudíž pouze pro jednu osobu. Sdílení by mohlo způsobit přenos bakterií apod.


Další produkty

Thermo břišní pás – pánský

Thermo břišní pás pro muže velmi účinně působí na odbourávání břišní tukové tkáně. Pás můžete používat všude a skoro za všech podmínek.

0 Kč

Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)

Inovativní růstové sérum Hairplus pro řasy a obočí dodá vašim řasám intenzivní výživu, díky které budou viditelně delší, hustší a pevnější. Pozn. Při objednávce prosím zvolit jako dopravu Českou poštu, zásilkovna u tohoto produktu nefunguje.

2 100 Kč 1 790 Kč

Hairplus – Sérum na řasy a obočí RED CORAL (3 ml)

Růstové sérum Hairplus RED CORAL  už po 4 týdnech pravidelného používání zřetelně prodlouží a zahustí vaše řasy a dodá přirozenou definici obočí. Při objednávce tohoto produktu, volte prosím jako dopravu jen Ceskou postu. AKCE PLATI POUZE DO KONCE BREZNA!

2 100 Kč 1 899 Kč

Thermo břišní stahovací pás – dámský

Thermo břišní pás pro ženy velmi účinně působí na odbourávání břišní tukové tkáně. Pás můžete používat všude a skoro za všech podmínek. Doporučuji hlavně maminkám na stažení povolného bříška po porodu a s pásem cvicičit při jakýmkoliv pohybu a sportu. V šestineděli se cvičit přehnaně nemůže,  maminky se dávají do kupy a odpočívají, můžete a doporučuji  pás hned nosit po doma, krásě tím bříško stáhnete!!!

0 Kč