16401_dermaroller-pro-mezoterapii-0-75-mm-540-ocelove-jehly
Dermaroller anti-age collagen therapy

Dermaroller anti-age collagen therapy

199,00 

Popis

Zázračný dermo váleček na pleť. Pomáhá vyhladit vrásky, drobné jizvy a omladit pleť.

Je vhodný na jakýkoli typ pokožky. Používá se 1-2 × týdně před spaním na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Jak název (roller) napovídá, válečkujeme pomalu a jemně pokožku obličeje odspoda nahoru. Postupným pohybem masírujeme celý obličej a velmi jemně postupujeme i pod očima.
Váleček má drobné jehličky, proto netlačíme. Pokožka obličeje je tenká.

Doporučení:

Před každým válečkováním nanést na obličej vhodné sérum či arganový olejíček, případně kyselinu hyaluronovou a pomalu zapracovat do kůže.
Po ošetření pleti a válečkování použijte váš běžný krém na obličej, případně jiné produkty péče o pleť. Já používám sérum nebo krém.

Upozornění:

Lidé s alergií na kovy by neměli tento produkt používat. Také děti by se neměli válečku dotýkat. Dermaroller je osobní kosmetická pomůcka, tudíž pouze pro jednu osobu. Sdílení by mohlo způsobit přenos bakterií apod.


Další produkty

Moringa olejodárná

Prášek obsažený v kapslích představuje vysoce kvalitní, usušené a umleté listy této rostliny z Filipínských farem, kterému se říká „Zelený diamant“, obsahuje neskutečných 90 živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamínu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku. Kapsle Moringy olejodárné z rodinné farmy na Filipínách v exklusivní kvalitě se doporučují jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro lidi se špatnou imunitou. Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny. Vhodné též pro sportovce! Obsah: 60 kapslí / 400 mg moringa olejodárná 100% přírodní Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganské kapsle, neobsahují konzervanty a umělá barviva. Doporučené dávkování: 2 kapsle denně. Uchovávání: Skladujte při teplotě od 5-25 °C na suchém a temném místě. Doplněk stravy. Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékaře! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Hmotnost: 25g Původ: Filipíny

799 Kč 495 Kč

Inglot Štětec na make-up + pomůcka k mytí štětců

Rychlý a snadný nástroj pro mytí a čištění štětců. Ideální pro rychlé nanášení produktů, nepostradatelné pro aplikaci tekutých, sypkých a lisovaných výrobků. Usnadňuje pokrytí pleti v závislosti na množství aplikovaného produktu.

1 530 Kč

Hairplus – Sérum na řasy a obočí RED CORAL (3 ml)

Růstové sérum Hairplus RED CORAL  už po 4 týdnech pravidelného používání zřetelně prodlouží a zahustí vaše řasy a dodá přirozenou definici obočí. Při objednávce tohoto produktu, volte prosím jako dopravu jen Ceskou postu. AKCE PLATI POUZE DO KONCE BREZNA!

2 100 Kč 1 899 Kč

Hairplus – Tolure sérum na řasy a obočí (3 ml)

Inovativní růstové sérum Hairplus pro řasy a obočí dodá vašim řasám intenzivní výživu, díky které budou viditelně delší, hustší a pevnější. Pozn. Při objednávce prosím zvolit jako dopravu Českou poštu, zásilkovna u tohoto produktu nefunguje.

2 100 Kč 1 790 Kč